UTG Offices

ТОЦ BLACK CORNER

м. Київ, вул. Прип’ятська, 11Б

Новий торгово-офісний центр BLACK CORNER розташовується за 500 м від Дніпровської набережної і межує з ЖК «Урлівський-1». В оренду пропонуються приміщення під торгівлю, офіси та заклади громадського харчування площею від 100 кв. м.

GBA

5 290 кв.м

КЛАС

В

РІК БУДІВНИЦТВА

2020

БЦ АРЕНА СІТІ

м. Київ, вул. Баcейна, 1-3/2

Шукаєте креативний простір для роботи, творчості та натхнення? 500 кв. м, наповнених енергією, світлом та повітрям чекають на вас в Арена Сіті — дизайнерське оздоблення в стилі лофт, простір-трансформер, власні тераси та кухня-бар, професійне освітлення.

КЛАС

А

РІК БУДІВНИЦТВА

2009

БЦ ВЕРХНІЙ ВАЛ 72

м. Київ, вул. Верхній Вал, 72

Бізнес центр розташовується на березі Дніпра за адресою вул. Верхній Вал, 72. Сюди зручно дістатися як з Лівого, так і Правого берега Києва, а особливо з центру. Станція метро «Контрактова площа» розташовується в десяти хвилинах неспішною ходою від БЦ. З вікон офісів бізнес-центру відкриваються прекрасні види на Поділ та Дніпро.

5-поверхова будівля, загальною площею 7 000 кв. м, буда збудована в 2007 році. Для зручності орендарів, бізнес-центр працює 24 години на добу, 7 днів на тиждень та обладнаний системою контролю-доступу в офіси і фізичним постом охорони.

GBA

12 000 кв.м

КЛАС

В+

РІК БУДІВНИЦТВА

2007

БЦ КАПІТАЛ

м. Київ, вул. Велика Васильківська, 77А

Бізнес-центр КАПІТАЛ розташовується в Печерському районі Києва. Серед основних переваг БЦ – розвинена інфраструктура та зручна локація, що дозволяє швидко і легко дістатися з будь-якого району столиці.

Для зручності орендарів, бізнес-центр працює 24 години на добу, 7 днів на тиждень. В пішохідній доступності дві станції метро: Олімпійська і Палац України.

БЦ КАПІТАЛ був побудований в 2005 році та налічує 10 поверхів загальною площею 4500 кв. м. Будівля гармонійно вписується в архітектурний ансамбль вулиці, прекрасно доповнюючи сусідні будинки XX століття.

З вікон офісів бізнес-центру відкриваються прекрасні види на київський костел та діловий центр міста.

GBA

4500 кв.м

КЛАС

А

РІК БУДІВНИЦТВА

2005

БЦ КАРАТ

м. Київ, вул. Жилянська, 110

Цей сучасний бізнес-центр розташовується в Шевченковському районі столиці. Серед його основних переваг – зручна локація, розвинена інфраструктура, можливість швидко і легко дістатися з будь-якого району Києва, і пішохідній доступності станція метро «Вокзальна».

11-поверхова будівля, загальною площею 5 700 кв. м, побудована в 2007 році.  Площа поверху – 500 кв. м.

Для зручності орендарів, бізнес центр КАРАТ працює 24 години на добу, 7 днів на тиждень, обладнаний системою контролю-доступу в офіси і фізичним постом охорони.

GBA

5 700 кв.м

КЛАС

В+

РІК БУДІВНИЦТВА

2007

БЦ М3

м. Київ, вул. Мішуги, 3А

Цей сучасний бізнес-центр розташовується в Дарницькому районі столиці. Серед його основних переваг – зручна локація, розвинена інфраструктура, можливість швидко і легко дістатися з будь-якого району Києва, і пішохідній доступності станція метро «Позняки».

4-поверхова будівля, загальною площею 3 500 кв. м, побудована в 2020 році. На першому поверсі планують своє відкриття магазини, кафе і ресторан. З другого по четвертий поверх розмістяться сучасні просторі офісні площі. В БЦ М3 передбачена гнучка система планувальних рішень, мінімальна площа офісу – від 100 кв. м, площа поверху – 800 кв. м.

Для зручності орендарів, бізнес центр М3 працює 24 години на добу, 7 днів на тиждень, обладнаний системою контролю-доступу в офіси і фізичним постом охорони.

GBA

3 500 кв.м

КЛАС

В+

РІК БУДІВНИЦТВА

2020

БЦ М8

м. Київ, вул. Московська, 8б

Реконструйована будівлі заводу «Арсенал» може бути такою: оздоблення та інженерія класу «А», найкращі матеріали: мармурові панно, латунні вставки, оливкові дерева на терасі. 11 000 кв. м захоплення! І звичайно будівлю бізнес-центру М8 оснащено сучасними інженерними системами:

 • центральної вентиляції та кондиціонування
 • пожежогасіння та пожежної сигналізації
 • високошвидкісного оптоволоконного інтернету
 • цілодобового відеоспостереження
 • сучасними ліфтами

Для зручності орендарів, бізнес-центр працює 24 години на добу, 7 днів на тиждень, обладнаний системою контролю-доступу в офіси і фізичним постом охорони.

GBA

11 000 кв.м

КЛАС

А

РІК РЕКОНСТРУКЦІЇ

2020

БЦ ДА ВІНЧІ

м. Київ, вул. Гончара, 35

7-поверхова будівля БЦ ДА ВІНЧІ, загальною площею 6000 кв. м, побудована в 2008 році і розташовується в самому центрі історичної частини Києва. Всього 10 хвилин пішки – і ви біля Золотих Воріт, Софійського Собору, Оперного театру.

Для зручності орендарів, бізнес центр працює 24 години на добу, 7 днів на тиждень, обладнаний системою контролю-доступу в офіси і фізичним постом охорони.

GBA

6 000 кв.м

КЛАС

А

РІК БУДІВНИЦТВА

2008

KOOPERATIV

м. Київ, вул. Січових Стрільців, 23

KOOPERATIV це – не звичайний бізнес-центр чи коворкінг. Це унікальний простір, в якому бізнес, технології та мистецтво перетинаються разом, щоб розбудити потенціал інновацій у своїх резидентів.

У KOOPERATIV все продумано до дрібниць, тут є комфортні меблі, сучасні переговорні, кухні та тераси з вражаючим видом на місто.

KOOPERATIV об’єднує найкращі якості приватного офісу та коворкінгу – тут ви можете підібрати офіс для команди будь-якого розміру та отримати додаткові сервіси та послуги, що полегшать вам роботу.

GBA

4 000 кв.м

РІК РЕКОНСТРУКЦІЇ

2020

БЦ ПАНОРАМА

м. Київ, вул. Велика Житомирська, 20

БЦ ПАНОРАМА отримав свою назву завдяки прекрасним видам, що відкривається з його вікон. З верхніх поверхів видно Софійську дзвіницю, Андріївську церкву, береги Дніпра, що потопають в зелені, Поділ та Оболонь. У пішохідній доступності найкращі ресторани і кафе Києва, п’ятизіркові готелі Hayat Regency та Intercontinental. У бізнес центрі працює кафе CityZen з літньою терасою.

Бізнес центр-був побудований в 2003 році, а в 2015 отримав повний редизайн вхідних груп і місць загального користування. Для оздоблення вхідних груп були використані сучасні матеріали: сталь, чорне скло і каррарський мармур для стійок рецепції.

Для комфорту орендарів бізнес центр працює 24/7, оснащений центральної системи вентиляції і кондиціонування, системою контроль-доступу на поверхи і в офісні приміщення. У будівлі, площею 10 000кв. м, 10 поверхів, дві незалежні вхідні групи. Практично у всіх офісах є балкони або тераси з надихаючими видами Києва.

GBA

10 000 кв.м

КЛАС

В+

РІК БУДІВНИЦТВА

2003

БЦ WAVE TOWER

м. Київ, проспект Степана Бандери, 9Б

БЦ WAVE TOWER – сучасна 18-поверхова будівля, загальною площею 16 000 кв. м, введена в експлуатацію в 2020 році та чекає на своїх резидентів. БЦ розташовується всього в 7 км або в 15 хвилинах на авто від центру і в 15 км і 20 хвилинах від Київського моря.

Ви маєте можливість орендувати офіс з плануванням і оздобленням, що відповідають запитам саме вашої компанії: з необхідною кількістю переговорних, кабінетів будь-якого розміру, кімнатами відпочинку, санвузлами з душовими – тобто офіс, який не потрібно пристосовувати, адаптувати, доробляти, перефарбовувати, а в якому відразу будуть враховані всі ваші вимоги і побажання.

Для зручності орендарів бізнес-центр працює 24 години на добу, 7 днів на тиждень, обладнаний системою контролю-доступу в офіси і фізичним постом охорони, на першому поверсі гостинно чекає ресторан.

GBA

20 000 кв.м

КЛАС

В+

РІК БУДІВНИЦТВА

2020

БЦ РЕНЕСАНС

м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 24

Ця ошатна будівля Київської купецької гільдії на Бульварно-Кудрявській вулиці була збудована у 1898 році і є яскравим прикладом українського бароко. У 2006 будівлю повністю реконструювали в сучасний бізнес-центр РЕНЕСАНС, в якому, як і сотню років тому, кипить ділове життя столиці.

Це направду комфортний та сучасний бізнес-центр, який в той же час розташовується у величній історичній будівлі.

GBA

17 100 кв.м

КЛАС

В

РІК РЕКОНСТРУКЦІЇ

2006

БЦ GULLIVER

м. Київ, Спортивна площа, 1-А 

Вежа А

БЦ GULLIVER розташовується У самісінькому центрі Києва – тут можна працювати, відпочивати, займатися спортом та красою, ходити в магазини та ресторани – і все це не виходячи з будівлі!

У БЦ GULLIVER заведена найсучасніша інженерія, що відповідає усім параметрам бізнес-центрів класу А, швидкісні ліфти, просторі холи, панорамний вид на центр Києва, сучасна супутня інфраструктура.

У бізнес центрі-особлива увага приділяється приватності орендарів. Діє цілодобовий пост охорони, система контролю доступу на поверхи і в офіси, гостьові карти працюють тільки протягом 24 годин.

З бізнес-центру GULLIVER можна потрапити в торгово-розважальний центр, де є кінотеатри, ресторани, магазини, супермаркет, аптека, хімчистка – усе, що потрібно для зручного перебування. Припаркуватися можна в підземному паркінгу або поруч з будівлею на відкритій парковці.

GBA

157 000 кв.м

КЛАС

А

РІК БУДІВНИЦТВА

2012

БЦ НА БОЙЧУКА

м. Київ, вул. Бойчука, 44А

Офісна будівля побудована з урахуванням сучасних технологій та комфорту – утеплений вентильований фасад, енергозберігаючі віконні системи, простора вхідна група, ресепшен, охорона.

Планування. Поділ на кабінети скляними перегородками. В офісі своя кухня, гардеробна, с/в.

Стан. Повністю готовий до заїзду, з ремонтом. Підлога – ковролін, стіни – пофарбовані, перегородки – скло, металопластик.

Інженерія. СКД (будівля, поверх), СКС, електрична розводка, кондиціонування, вентиляція – система HISENSE, ВЕНТС, обробка повітря системою АйрВентс AV, опалення – електричне, поверхове, автономне, ліфти KONE.

КЛАС

В

РІК БУДІВНИЦТВА

2020

БЦ БУЛГАКОВ

м. Київ, вул. Нижній Вал, 17/8

6-поверхова будівля ТОЦ БУЛГАКОВ, загальною площею 6 300 кв. м, побудована в 2014 році ергономічно вписується в архітектуру Києва, прикрашаючи Поділ.

Будівля ТОЦ БУЛГАКОВ оснащена системами:

 • центральної вентиляції та кондиціонування
 • пожежної сигналізації та пожежогасіння
 • контролю доступу
 • цілодобового відеоспостереження
 • високошвидкісним оптоволоконним інтернетом
 • • сучасними ліфтами

Для зручності орендарів бізнес-центр працює 24 години на добу, 7 днів на тиждень, обладнаний системою контролю-доступу в офіси і фізичним постом охорони.

GBA

6 300 кв.м

КЛАС

А

РІК БУДІВНИЦТВА

2014

Якщо серед цих об’єктів ви не знайшли потрібний вам офіс, залиште свої контакти і ми підберемо найкращий варіант в інших бізнес-центрах столиці, що відповідатиме вашим запитам.